SlovakNHL.sk    SlovakKHL.sk    TopFutbal.sk

Američania bučali na Američana

Streda, 29.12.2010 / Autor: Jozef Struhár
Stretnutie Spojených štátov amerických proti Slovensku sprevádzalo aj občasné bučanie domácich fanúšikov. Nebolo mierené na žiadneho Slováka, ale na ich krajana Emersona Etema.

Ten sa na vlastnej koži presvedčil o tom, aký je internet v súčasnosti mocný nástroj. Na jeho účte na Twitteri sa nedávno objavili krátke správy, ktoré neboli príliš pozitívne voči Buffalu a jeho obyvateľom.

Rodák z kalifornského Long Beach, ktorého v tomto roku draftoval Anaheim z celkového 29. miesta, v nich prirovnal dejisko MS k „mestu duchov“ a dokonca sa o ňom vyjadril, že ide o „najhoršie mesto na svete“. Kanadské mesto Medicine Hat, v ktorom pôsobí, je podľa neho v porovnaní s Buffalom raj na zemi.

Takéto slová sa neodpúšťajú a domáci priaznivci mu to neodpustili ani po tom, čo strelil posledný gól utorkového zápasu. Pre iihf.com povedal: „Čo napíšete na Twitter môže byť vykreslené rôznymi spôsobmi. Nesnažil som sa na to položiť zle svetlo a už skôr som sa za to ospravedlnil. Chcem sa už cez to posunúť ďalej.“

Webdesign: Streftec

TOPlist